Turning plate with scale for HP 200 V
€ 2.142,00
€ 2.142,00
Incl. Tax
€ 1.785,00
Excl. Tax
In stock
SKU
- HP V easy to turn and fix
- 360° positioning, easy-to-read scale
In stock, immediately available
Article Number: 82808
|
EAN: 9004853828089
A: 378 mm
Downloads
- HP V easy to turn and fix
- 360° positioning, easy-to-read scale
Advantages
- HP V easy to turn and fix
- 360° positioning, easy-to-read scale
More Information
| EAN-Number | 9004853828089 |
|---|---|
| No parcel service shipping | No |
| Article Group "Special Programme" | Yes |
| Product-Highlights |
|
| Substitute product | 82808 |
| Files | |
| ELMAG - Technical details | elmag_merk_759 | 378 | mm \ elmag_merk_760 | 44 | mm \ elmag_merk_761 | 25 | mm \ elmag_merk_749 | 18 | mm \ AAA003f001 | 27.2 | kg \ |
| Low Stock Amount | 0 |
| ELMAG goods group | 6 |
| Filter-Category | Zubehör |
| 3 years warranty possible | none |
| Planned stock decrease | 0 |
| Planned stock increase | 0 |
| HNP/SP-Price | € 1.335,00 |
| HNP/SP-Info Tier | 1,1335.00 |
| HNP/SP-Preis 39 | € 1.420,00 |
| HNP/SP-Sonderpreis 39 | € 0,00 |
| Staffel HNP/SP-Info 39 | 1,1420.00 |
Specifications
| A | 378 mm |
| B | 44 mm |
| C | 25 mm |
| D | 18 mm |
| Weight | 27.2 kg |
Substitute
This article could be an alternative for you:
Downloads
Turning plate with scale for MP 160 V
€ 471,60
€ 471,60
Incl. Tax
€ 393,00
Excl. Tax
In stock, immediately available
Turning plate with scale for MP 130 V
€ 436,80
€ 436,80
Incl. Tax
€ 364,00
Excl. Tax
In stock, immediately available
Turning plate with scale for HP 100V
€ 1.172,40
€ 1.172,40
Incl. Tax
€ 977,00
Excl. Tax
In stock, immediately available
Turning plate with scale for HP 130 V
€ 1.428,00
€ 1.428,00
Incl. Tax
€ 1.190,00
Excl. Tax
In stock, immediately available
Turning plate with scale for HP 160 V
€ 5.334,00
€ 5.334,00
Incl. Tax
€ 4.445,00
Excl. Tax
In stock, immediately available
Combi machine vice 4” Swivel-mounted
€ 378,00
€ 378,00
Incl. Tax
€ 315,00
Excl. Tax
In stock, immediately available
Turning plate with scale for MP 250V
€ 1.161,60
€ 1.161,60
Incl. Tax
€ 968,00
Excl. Tax
In stock, immediately available
Turning plate with scale to MP 200 V
€ 846,00
€ 846,00
Incl. Tax
€ 705,00
Excl. Tax
In stock, immediately available
Shipping duration display on product detail page:
This product contains GeoLite2 data created by MaxMind and available at https://www.maxmind.com.












