HSS Co5 end mill with Morse taper DIN 845 O 22.0 mm, MK 2 (short)
€ 123,60
€ 123,60
Incl. Tax
€ 103,00
Excl. Tax
In stock
SKU
Not available at the moment or only on request!
Article Number: 74006
|
EAN: 9004853740060
Diameter: 22 mm
Downloads
More Information
| EAN-Number | 9004853740060 |
|---|---|
| No parcel service shipping | No |
| Article Group "Special Programme" | Yes |
| Product-Highlights | |
| Files | |
| ELMAG - Technical details | AAA032f001 | 22 | mm \ elmag_merk_793 | 38 | mm \ elmag_merk_789 | 123 | mm \ elmag_merk_716 | 2 | \ elmag_merk_800 | 5 | \ |
| Low Stock Amount | 0 |
| ELMAG goods group | 8 |
| Filter-Category | Zubehör |
| 3 years warranty possible | none |
| Planned stock decrease | 0 |
| Planned stock increase | 0 |
| HNP/SP-Price | € 52,50 |
| HNP/SP-Info Tier | 1,52.50 |
| HNP/SP-Preis 39 | € 56,00 |
| HNP/SP-Sonderpreis 39 | € 0,00 |
| Staffel HNP/SP-Info 39 | 1,56.00 |
Specifications
| Diameter | 22 mm |
| l | 38 mm |
| L | 123 mm |
| Holding | 2 |
| number Z | 5 |
Downloads
Shipping duration display on product detail page:
This product contains GeoLite2 data created by MaxMind and available at https://www.maxmind.com.




