HSS twist drill with morse taper DIN 1870 Ø 13.0 mm (310 mm) Extra long 'L'
€ 0,00
excluding shipping costs
In stock
SKU
Not available at the moment or only on request!
Article Number: 71906
|
EAN: 9004853719066
Diameter: 13 mm
Downloads
More Information
| EAN-Number | 9004853719066 |
|---|---|
| No parcel service shipping | No |
| Article Group "Special Programme" | Yes |
| Product-Highlights | |
| Files | |
| ELMAG - Technical details | AAA032f001 | 13 | mm \ elmag_merk_789 | 310 | mm \ elmag_merk_793 | 205 | mm \ elmag_merk_716 | 1 | \ |
| Low Stock Amount | 0 |
| ELMAG goods group | 8 |
| Filter-Category | Zubehör |
| 3 years warranty possible | none |
| Planned stock decrease | 0 |
| Planned stock increase | 0 |
| HNP/SP-Price | € 0,00 |
| HNP/SP-Info Tier | 1,0.00 |
| HNP/SP-Preis 39 | € 0,00 |
| HNP/SP-Sonderpreis 39 | € 0,00 |
Specifications
| Diameter | 13 mm |
| L | 310 mm |
| l | 205 mm |
| Holding | 1 |
Downloads
Shipping duration display on product detail page:
This product contains GeoLite2 data created by MaxMind and available at https://www.maxmind.com.




